Saal-digital … Fotokniha

Home / Saal-digital … Fotokniha

Ďalším mojim recenzovaným výrobkom od firmy @Saal.Digital.CZ bola fotokniha  z ktorých ponuky som si vybral 26 obrázkovú verziu formátu 28x19cm s pevnou väzbou, lesklým vyhotovením obalu, vnútornými fotografiami na matnom materiáli a bez čiarového kódu. Moje prvotné informácie ktoré som mal od ľudí ktorí si tento produkt objednali boli len pozitívne a preto som bol veľmi rád mať možnosť oficiálne zrecenzovať aj tento produkt.

Ako pri fotoknihe tak aj pri fotoobraze bolo od samotného odoslania objednávky jej dodanie naozaj veľmi rýchle. Prešli len 3 pracovné dni a fotokniha bola doručená na adresu čo bol naozaj expresný čas výroby a doručenia. Zadanie objednávky a celá tvorba fotoknihy je v užívateľskom rozhraní SaalDesigner jednoduché, intuitívne a pravdu povediac netrvá nejak dlho ak si zákazník pripraví vopred kvalitné fotografie na vkladanie /užívateľské rozhranie kontroluje požadovanú kvalitu fotky po vložení čo je veľké plus/. Rozpracovaný návrh sa dá aj čiastočne uložiť čo je tiež veľkou výhodou. Jediné čo by som trošku vytkol by mohol byť väčší výber fontov pre tvorbu textov. Samotné vkladanie fotografií a ich úpravy sú jednoduché, užívateľsky ľahko vykonateľné. Po finálnom uložení projektu a objednaní tovaru z košíka, uvedení dodacej adresy bola objednávka jednoducho odoslaná na vybavenie.

Fotokniha bola dodaná v kartónovej obálke a samotná bola ešte zabalená do penovej fólie a sáčku ktoré dostatočne chránia produkt pri preprave. Kvalita tlače fotografií a tiež použitý fotografický papier svedčia o vysokej úrovni spracovania. Farby na vytlačených fotografiách sú verné, tlač a orez fotografií plne korešponduje s použitým prostredím rozhrania SallDesigner. Väzba knihy je dostatočne pevná, jednotlivé strany majú svoju gramáž takže sa v knihe jednoducho listuje. Tento produkt je veľmi vydarenou možnosťou si takýmto spôsobom dať spracovať do jedného celku fotografie nejakej témy, akcie alebo vlastného portfólia, pre vlastnú prezentáciu tvorby alebo jednoducho ako hodnotnú pamiatku.

Na záver je možné povedať že product fotokniha plne uspokojil moje osobné očakávania. Prijateľná cena a vysoká kvalita spracovania s naozaj krátkym časom dodania robia z tohto produktu vyhľadávaný artikel pre všetkých ktorí by radi zvejnili fotografie týmto spôsobom. Nakoľko je však ponuka fotokníh podstatne širšia osloví isto tento produkt aj vysoko náročných zákazníkov.